z ostatniej chwili
UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 W związku ze zmianą godzin otwarcia Urzędu zmianie ulegają godziny funkcjonowania KASY URZĘDU: WTOREK 8.00-12.00, ŚRODA 13.00-15.00, CZWARTEK 10.00-14.00 SPRAWY ZWIĄZANE Z EWIDENCJĄ LUDNOŚCI ORAZ Z DOWODAMI OSOBISTYMI ZAŁATWIANE SĄ W GODZINACH: PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA – OD 7:30 DO 15:00 CZWARTEK – OD 10:00 DO 17:30 PIĄTEK – OD 7:00 DO 14:30
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejCyberbezpiecznytransmisjadostępnośćOtwórz się na pomocProfilaktyka jodowaStrategia terytorialnakoronawirusDziennik WójewództwarodoJak zatwić sprawę„Wdrożenie Programu Ochrony Powietrza w Gminie Mszana Dolna”Małopolskie swietlice 2024Ogłoszenia WójtaProgram Czyste PowietrzeDziedzictwoCała naprzód IIPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteocyfrowa gminaremont kwateryJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacjadeklaracjaDostępnośc aplikacjiinformacje-do-banerow/datacje-z-budzetu-panstwasdsUrząd statystycznyBudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Raba Niżna - etap IIIZakup strojówjakości powietrzaEkointerwencja

Wieści ze szkół


Na zawsze w pamięci Żołnierze Wyklęci

05/03/2018, dodał: Magda Polańska czytano: 4410 razy
Dnia 1 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Łętowem wszyscy uczniowie i obecni w tym dniu nauczyciele uczestniczyli w pięknej lekcji historii naszego kraju, od czasu rozpoczęcia II Wojny Światowej, do czasów powojennych.

Samorząd Uczniowski przygotował bowiem akademię z okazji „Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Wiersze i informacje historyczne przeplatano pieśniami żołnierskimi, teledyskami i filmami z czasów walki „Żołnierzy Niezłomnych” o niepodległość Polski. Wszyscy zgromadzeni w ciszy i z uwagą słuchali przygotowanej prezentacji. Były także łzy wzruszenia.

Akademia była piękną formą uczczenia walki i ofiary, a także bólu i cierpienia jakich doznawali „Żołnierze Niezłomni” przez wszystkie lata PRL – podsumowują nauczyciele z Łętowego.

Mirosława Jarosz