z ostatniej chwili
UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 W związku ze zmianą godzin otwarcia Urzędu zmianie ulegają godziny funkcjonowania KASY URZĘDU: WTOREK 8.00-12.00, ŚRODA 13.00-15.00, CZWARTEK 10.00-14.00 SPRAWY ZWIĄZANE Z EWIDENCJĄ LUDNOŚCI ORAZ Z DOWODAMI OSOBISTYMI ZAŁATWIANE SĄ W GODZINACH: PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA – OD 7:30 DO 15:00 CZWARTEK – OD 10:00 DO 17:30 PIĄTEK – OD 7:00 DO 14:30
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Edukacja i współpraca w ramach międzynarodowego projektu

21/10/2022, dodał: Magda Polańska czytano: 2149 razy
Jednym z elementów edukacyjnego spotkania zorganizowanego w Bieszczadach w ramach międzynarodowego projektu „Edukacja ekologiczna przeciwko wykluczeniu społecznemu” (,,Environmental education against social exclusion”) była prezentacja praktyk promocyjnych podejmowanych w ramach budowy marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny.

Praktyczne przykłady współpracy, jakie Zagórzanie podejmują przy działaniach wizerunkowych i informacyjnych, przedstawione jako cykliczne, tematyczne posty  oraz autorski sposób prezentacji zagórzańskiej marki lokalnej stały się inspiracją dla obecnych do komunikacji z odbiorcami projektu.

Udział w tym wydarzeniu Zagórzańskie Dziedziny zawdzięczają Urszuli Klucznik - Kosińskiej, Prezes Stowarzyszenia Skrawek Nieba, które obok Fundacji Wyjdź z domu i Drustvo Za Trajnostni Razvoj In Osebnostno Rast – Istitut Treelogy ze Słowenii jest  partnerem projektu.

W ramach realizacji jednej z pierwszych części projektu uczestnicy spotkania zapoznali się z najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi Konwencji ONZ do spraw osób z niepełnosprawnościami, metodami pomocy i zasadami dostosowania przestrzeni publicznej do ich potrzeb. Wzięli również udział w warsztatach praktycznej pomocy/asysty w pokonywaniu barier architektonicznych przez osoby niewidzące oraz poruszające się przy pomocy wózka inwalidzkiego. Podczas prezentacji dobrych praktyk  poznali sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa społecznego w Słowenii i metodę budowania marek lokalnych w Polsce wypracowaną przez Olgę Gałek.

Magda Polańska