Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
A A A A A

Aktualności

Klaudia Kołodziej na podium w Slavic Cup

03/03/2016, dodał: Magda Polańska czytano: 4535 razy
Bardzo dobrze spisała się Klaudia Kołodziej (pochodząca z Łętowego) w Slavic Cup, biegach narciarskich w słowackiej miejscowości Kremnica-Skalka.

W sprincie techniką dowolną wywalczyła trzecie miejsce. Przegrała tylko z Czeszką Sandrą Schuetzovą i Słowaczką Barborą Klementovą.
Natomiast w biegu na 15 km stylem klasycznym zajęła czwarte miejsce. Bieg ukończyło 11 pań, zwyciężyła Sandra Schuetzowa z Czech. Czwarte  miejsce zajęła Klaudia Kołodziej, która niedawno reprezentowała nasz kraj na Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich. Klaudia wygrała jednocześnie bieg w klasyfikacji juniorek.
Slavic Cup w Kremnicy (z udziałem zawodników z Czech, Słowacji, Polski i Węgier) mają rangę Pucharu Kontynentalnego.
Klaudia Kołodziej (18 lat) jest wychowanką klubu Witów Mszana Górna (sekcja narciarstwa biegowego). Obecnie trenuje w Szczyrku, gdzie jest uczennicą drugiej klasy Liceum Szkoły Mistrzostwa Sportowego.